Author: p***4
Date:
Review: maganda yung cellphone pag dating kasi akala namin piki piro yung charge nanamin ang ganda pala nang quality thankyou so much seller godbless you
顏色: 金色
Price: HK$2,178.00
| Color | Gold |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco F6 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen3 |
| SKU | sw2407044109547156 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2714886 people said the quality is very good!
Author: p***4
Date:
Review: maganda yung cellphone pag dating kasi akala namin piki piro yung charge nanamin ang ganda pala nang quality thankyou so much seller godbless you
顏色: 金色
Author: d***6
Date:
Review: Legit poco f6. Good phone original and brand new salamat shein
顏色: 黑色
Author: p***4
Date:
Review: good item
顏色: 金色
Author: A***y
Date:
Review: Thanks SHEIN. Legit na legit 100%
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.